Taç Yemek Takımları Modelleri ve Fiyatları

Yemek takımları modelleri ve fiyatları yeni evlenecek kişilerin çeyiz düzme aşamalarında  çok fazla ilgi gösterdiği bir konudur.  Ayrıca mutfağını sil baştan düzenlemeyi düşünen kişilerin de yoğun ilgisi altındadır. Yemek takımları sofraların olmazsa olmazıdır. Bu yüzden de her evde olması muhtemel sofra gereçleridir. Hem gündelik kullanımlar için hem de özel davetlerde sofralarda yer alması için satın alınan yemek takımları anlamında Taç markası oldukça kaliteli ve hoş görünümlü seçenekler sunmaktadır.Taç Yemek Takımları Modelleri ve Fiyatları - Tacev.com

Taç yemek takımları modelleri ve fiyatları açısından size uygun alternatifler oluşturmaktadır. Kaliteli ve son moda diye nitelendirilebilecek yemek takımlarıyla size şıklığı vadetmektedir. Böyle misafirlerinizi gönül rahatlığıyla ağırlayabileceksiniz. Ya da çeyiziniz için aldığınız Taç yemek takımları herkesin beğenisini kazanarak sizi mutlu edecektir. Pek çok farklı modelin sunulduğu Taç markası bünyesinde en öncelikli olarak kalite sizinle buluşturulmaktadır. Kaliteye ek olarak tasarımda da yenilikçi bir anlayış benimsenmektedir. Bu yüzden siz de Taç yemek takımları ile mükemmel sofralar hazırlayabilirsiniz.

Taç Yemek Takımları Modelleri

Yemek takımları birçok yönden gerekli olan mutfak gereçleridir. Sofra düzeninde dolayısıyla yemeklerin sunulmasında büyük bir öneme sahiptir. Bu yüzden oldukça talep gören ürünlerdir. Talep görmeleri nedeniyle piyasada birçok modelde satışa sunulmaktadır. Geleneksel modellerin yanı sıra modern görünümlü modeller veya minimalist bir anlayışla tasarlanan modeller mevcuttur. Ayrıca nostaljik desenlerin de son dönemlerde oldukça popüler olduğu düşünüldüğünde bu tarz modellerin de ilgi gördüğü söylenebilir.Taç Yemek Takımları Modelleri Çeşitleri Fiyatları - Tacev.com

Taç yemek takımları pek çok farklı modelle karşınıza çıkmaktadır. Farklı desen ve motifler ile renklerin buluştuğu bu modeller iyi görünümleriyle kalplerinizde yer edinecektir. Taç yemek takımları 6 kişilik yemek takımları ve 12 kişilik yemek takımları olarak iki kategoriye ayrılmaktadır. Her iki kategori için de kalite odaklılık ve şık bir tasarım anlayışı esas olmaktadır.

6 Kişilik Yemek Takımları

Genel olarak 6 adet servis tabağı, 6 adet çorba kasesi, 6 adet çukur tabak ve 6 adet tatlı tabağı içeren 6 kişilik yemek takımları toplamda 24 parça olarak satışa sunulmaktadır.6 Kişilik Yemek Takımları - Sofra Takımları - Tacev.com

Günlük kullanım için ideal diye nitelendirilebilecek bu takımlar Taç bünyesinde de bulunmaktadır. Taç 6 kişilik yemek takımları modelleri şu şekilde sıralanabilir:

●    Renoir Valencia 24 Parça Yemek Takımı
●    Modern 42 Parça Avantajlı Çeyiz Seti
●    Renoir Berlin 24 Parça Yemek Takımı
●    Renoir Sevilla 24 Parça Yemek Takımı
●    Taç Spinosa Jenny 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı
●    Taç Bahar Leona 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı
●    Taç Bahar Orion 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı
●    Taç Bahar Simon 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı
●    Taç Dila Anadolu 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı
●    Taç Dila İnci 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı
●    Taç Dila İstanbul 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı
●    Taç Dila Sahra 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı
●    Taç Spinosa Lorensia 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı
●    Taç Spinosa Tiamo 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı
●    Taç Spinosa Vilosa 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı

Yukarıda bahsi geçen bütün modellerin ortak özelliği kaliteli olmalarıdır. Porselenden imal edilen Taç 6 kişilik yemek takımları aradığınız şıklığı size sunmaktadır. Belirtildiği üzere hem günlük hem de sevdiklerinizi davet ettiğiniz özel günlerinizde kullanıma uygun ürünlerdir.

12 Kişilik Yemek Takımları

Taç 12 kişilik yemek takımları içerik yönünden oldukça zengindir. 12 adet servis tabağı, 12 adet tatlı tabağı, 12 adet kase ve 12 adet çukur tabağı genelde standart olan bu yemek takımları ayrıca tuzluk, biberlik, salata vb. yemeklerin servisi için oval tabaklar içerebilmektedir. Genelde 53 parça, 55 parça ve 60 parça olarak satışa sunulan Taç 12 kişilik yemek takımlarının bir kısmı şu şekilde sıralanabilir:

●    Taç Eliza Alyona 53 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı Platin
●    Taç Laterna Vicenza 53 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
●    Taç Alyona 53 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı Gold
●    Taç Bella Minola 60 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
●    Taç Real Bone Harem 60 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı Platin 
●    Taç Real Bone Noris 60 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı Gold
●    Taç Astoria Carnea 55 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
●    Taç Astoria Collina 55 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
●    Taç Real Bone Olea Gold 60 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
●    Taç Rothena Vanella 53 Parça 12 Kişilik Porselen Yemek Takımı

Taç 12 kişilik yemek takımları kapsam yönünden oldukça geniş bir yapıya sahiptir. Bu yüzden kalabalık aileler söz konusu olduğunda gündelik kullanımlar için veya özel davetleriniz için tercih ettiğiniz ürünlerden olmaktadır. Modellere bakıldığında hem sade hem de gösterişli modellerin var olduğunu söylemek mümkündür. Ayrıca kullanışlılığıyla öne çıkan bu takımlar sizlerden onay almaktadır.

Taç Yemek Takımları Özellikleri

Taç yemek takımları tasarım, kullanışlılık ve kalite yönünden birçok önemli özelliğe sahiptir. Porselenden üretilen bu yemek takımları 6 kişilik ve 12 kişilik olmak üzere satışa sunulmaktadır. Parça sayısı açısından oldukça kapsamlı olmaktadır. 6 Kişilik yemek takımlarında 24 parça olan modeller 12 kişilik yemek takımlarında 53 parçadan 60 parçaya uzanmaktadır. Böylece fonksiyonellikleri ile  ön plana çıkmaktadır. Özellikle daha kapsamlı olmaları nedeniyle 12 kişilik yemek takımlarında servis sırasında ihtiyaç duyacağınız tüm parçalar elinizin altında olmaktadır.

Taç yemek takımları estetik duruşlarıyla da farklılık yaratan ürünlerdir. Birçok detayla bezeli bu yemek takımları memnun kalacağınız türdedir. Müşterilerin beklentileri doğrultusunda gold ve platin gibi detaylar çok sık görülmektedir. Tasarımları açısından modern çizgilerin yer aldığı bu takımlarda çeşitli desen ve renk seçenekleri mevcuttur. Belirtildiği üzere porselen kullanılarak üretilen Taç yemek takımları kalitesi dolayısıyla dayanıklılığı ile de dikkat çeken ürünlerdir. Bu sebeplere dayanarak yemek takımları modelleri ve fiyatları arayışlarınızda Taç yemek takımları sizin için uygun birer seçenek olarak yer almaktadır.

Taç Yemek Takımları Fiyatları

Fiyat faktörü insanlar için  bir ürün satın alırken oldukça etkili olmaktadır. İnsanlar iyi bir ürünü ucuza almak amacıyla birçok piyasa araştırması yapmakta, gittikçe daha da bilinçlenen tüketiciler buna göre seçimlerini düzenleme yoluna gitmektedir. Bu durum bir yemek takımı satın alırken de geçerli olmaktadır. Hem dayanıklı hem de güzel bir tasarıma sahip bir yemek takımını en uygun fiyatla almayı isteyen tüketiciler ister çeyiz için olsun isterse normal kullanımları için olsun derinlemesine araştırmalar yapmakta ve bütçelerinin dostu olan ürünleri tercih etmektedir.Taç Yemek Takımları Fiyatları - Tacev.com

Taç markası söz konusu yemek takımları olduğunda bütçe dostu bir marka olduğu söylenebilir. Uygun fiyatlı seçenekleriyle çeyiz alışverişlerinde sizleri büyük maliyet yüklerinden kurtarmaktadır. Ya da yeni bir takım almak istediğinizde uygun fiyatlı seçeneklerle karşınıza çıkmaktadır. Bakıldığında Taç yemek takımları iki kategoride ele alınmaktadır. Bu doğrultuda fiyat bilgisi verilmek istendiğinde 6 kişilik yemek takımları 1.699 TL’den başlayıp 4.999 TL’ye kadar fiyatlarla satışa sunulmaktadır. 12 kişilik yemek takımlarında ise fiyat aralığı 7.799 TL ile 12.999 TL arasındadır.

Porselen Yemek Takımları

Porselen yapı olarak genelde kil, feldispat ve kaolin gibi maddelerin bir araya gelmesiyle ortaya çıkan bir materyaldir. Kaynak açısından doğal bir yapıda olup aynı zamanda yüksek ısıda söz konusu malzemelerin bir araya gelmesini içerir. Kendisine birçok alanda kullanım alanı bulan porselen mutfaklarda da çok kullanılan bir malzemedir. Dayanıklı, kolay temizlenebilir, ısı iletkenliği düşüktür. Ayrıca estetik tasarımlara olanak verir.Porselen Yemek Takımları - Taç - Tacev.com

Yemek takımları da porselenin kullanıldığı yerlerden biridir. Porselenden şık ve dayanıklı yemek takımları üretilmektedir. Bu anlamda Taç markası da porselen yemek takımları imal etmektedir. Porselenin güçlü özelliklerinden yararlanarak ortaya kaliteli ürünler koymaktadır.

Şık ve Modern Yemek Takımları

Güzellik kavramı hayatımızın her noktasına etki eden bir kavramdır. Satın alma niyetlerimizi de belirleyici bir unsurdur.  Hangi ürünü satın alırsak alalım şık bir görünüme sahip olmasını isteriz. Aynı zamanda zaman zaman nostaljik ögeler ve geleneksellik aransa da çoğunlukla zamanı yakalayan modern görünümlü ürünler tercih edilmektedir. Bu durum yemek takımları için de geçerlidir. Şık ve modern yemek takımları insanlar tarafından rağbet görmektedir.Şık ve Modern Yemek Takımları - Tacev.com

Şık ve modern yemek takımlarının adresi olarak bu anlamda Taç markası gösterilebilir. Hem günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz hem de davet sofralarınızı süsleyecek hoş görünümlü yemek takımları sunmasıyla öne çıkan bir marka olan Taç, dünya trendlerini de yakından takip edip ürünlerine yansıtmaktadır. Böylece ortaya herkesin beğenisini kazanan güzel görünümlü ürünler çıkmaktadır.

Günlük Yemek Takımları

Günlük yemek sofralarında kullanılan ve serviste büyük bir görev üstlenen günlük yemek takımları pek çok özelliği barındırmaktadır. Genelde sade bir tasarıma sahip olan bu takımlar 6 kişilik tercih edilse de sadece bu şekilde bir sınırlamaya gitmek doğru olmayacaktır. Zira kalabalık aileler için 12 kişilik yemek takımları da gündelik kullanımlar için tercih edilebilmektedir.

Günlük yemek takımları sade ve basit bir tasarıma sahip olmaktadır. Ayrıca her an kullanıldığı için dayanıklı olması beklenmektedir. Yine kolay temizlenmesi büyük önem arz etmektedir. Özellikle çalışan bireyler bu konuda oldukça hassas olmaktadır. Ayrıca uygun fiyatlı olması da beklenen bir diğer özellik olmaktadır. Bu noktada Taç markası günlük olarak kullanabileceğiniz yemek takımı modelleriyle karşınıza çıkmaktadır. Hem 6 kişilik hem de 12 kişilik seçenekleriyle istediğiniz Taç ürününü seçme imkanınız bulunmaktadır.

Zarif Yemek Takımları

İncelik ve estetik gibi anlamlara gelen zarafet kelimesinden gelen zarif ifadesi birçok ürün için kullanıldığı gibi yemek takımlarını ifade ederken de sıklıkla başvurulan kavramlardan biridir. Herkes sahip olduğu eşyaların zarif yani estetik bir görünüme sahip olmasını istemektedir. Bu bağlamda satın alımlarını da buna göre yapmaktadır. Sofralarında zarif bir görünüm arzu eden kişiler için aynı şekilde zarif yemek takımlarına sahip olmak büyük önem taşımaktadır.

Taç yemek takımları zarif görünümlü ürünlerdir. Tasarımında zarif dokunuşların etkili olduğu Taç ürünleri bu yönleriyle oldukça tercih edilmektedir. Aynı zamanda kalitesiyle de dikkatleri üzerine çeken Taç yemek takımları zarif görünümleriyle sofralarınıza anlam katmaktadır. Bu yüzden siz de Taç yemek takımlarını kullanabilirsiniz.

Son Model Yemek Takımları

Son model yemek takımları fonksiyonel, çeşitli tasarımlara sahip olma, hammadde açısından dayanıklı olma gibi özellikleri taşımaktadır. Ayrıca bazı teknolojik özellikler taşıyabildiği gibi geri dönüşümü kolay olan çevreye duyarlı ürünler olabilmektedir. Son model yemek takımları deyince özellikle tasarım açısından güncellik ilk etapta akla gelse de bütün olarak değerlendirme yapmak önemlidir. Kısaca hem görünümü hem de kalitesi açısından güncel olmalıdır.

Taç markası çağa ayak uyduran bir markadır. Dolayısıyla yemek takımları konusunda da hem üretim sürecinde hem de tasarım aşamasında son teknoloji ile üretimlerine devam etmektedir. Tasarımlarıyla hem yerel hem de küresel trendleri yansıtan son model ürünler üretmektedir. Böylece sizlerin beğenisini kazanmaktadır. Bu açıdan Taç, yemek takımları açısından sizin için iyi bir seçenek olabilir.

Yemek Takımı Markaları

Yemek takımları sofralarda kendisine çokça yer bulan mutfak gereçleridir. Servis yaparken yararlandığımız yemek takımları sunumları tamamlayıcı özelliktedir. Bu yüzden oldukça kullanılan ürünlerdir. Çok kullanıldığı için de üretici firmalar tarafından üretimlerine yoğunlaşılan ürünlerden olmaktadır. Bu sebeple birçok marka pek çok modelde ve özellikte yemek takımıyla tüketicilerin karşısına çıkmaktadır.Yemek Takımı Markaları - Tacev.com

Taç yemek takımları alanında iyi bir konumda olan ve tercih edilen bir markadır. 1960 yılından itibaren çalışmalarını sürdürmektedir. Sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimi ürünlerine tam anlamıyla yansıtmaktadır. Böylece kaliteli ve güzel ürünler ortaya koymaktadır. Sofralarınıza şık bir görünüm kazandırmak amacıyla yola çıkan Taç markası bu doğrultuda üretimlerine devam etmektedir. Bu yüzden de yemek takımları modelleri ve fiyatları konusunda sizin için iyi bir alternatif oluşturacaktır.

Taç En İyi Yemek Takımları

Taç zarafeti yemek takımları aracılığıyla sofralarınıza yansıtırken şıklığın simgesi olmaktadır. Bu anlamda aileniz ve sevdikleriniz için hoş görünümlü sofralar oluşturma imkanı tanıyan Taç’ın bütün ürünleri kalitelidir.Taç En İyi Yemek Takımları - Tacev.com

Dolayısıyla en iyi diye herhangi bir ürünü konumlandırmak çok doğru olmayacaktır. Ancak sizlerden çok fazla ilgi gören Taç yemek takımları bu noktada belirtilebilir. Bu ürünleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

●    Renoir Valencia 24 Parça Yemek Takımı
●    Renoir Sevilla 24 Parça Yemek Takımı
●    Taç Bella Minola 60 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
●    Taç Astoria Ortensia 55 Parça 12 Kişilik Porselen Yemek Takımı
●    Taç Astoria Petunia 55 Parça 12 Kişilik Porselen Yemek Takımı
●    Taç Classy Gold 60 Parça 12 Kişilik Porselen Yemek Takımı
●    Taç Classy Platin 60 Parça 12 Kişilik Porselen Yemek Takımı
●    Taç Spinosa Jenny 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı
●    Taç Rothena Vanella 53 Parça 12 Kişilik Porselen Yemek Takımı

Yukarıda belirtilen modeller çok satan modellerdendir. Listenin içerisinde hem 6 kişilik hem de 12 kişilik yemek takımları bulunmaktadır. Bu takımların haricinde Taç markası birçok modeliyle yemek takımları üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Taç Yemek Takımları Avantajları

Taç yemek takımları açısından oldukça avantajlı bir markadır. Gerek kalitesi gerek kullanışlılığı gerekse tasarım özellikleriyle farkını ortaya koymaktadır. Bu yüzden de sizlerin de tercihi olan bir adres olmanın memnuniyetini yaşamaktadır. Taç yemek takımları bakıldığında kaliteli, modern tasarımları olan, alanındaki trendleri taşıyan şık ve zarif ürünlerdir. Ürünlere dair bu özelliklerin yanı sıra Taç markasının genel olarak sunduğu bazı avantajlar da bulunmaktadır.

Taç markası bütün ürünlerini güvence altına aldığı gibi yemek takımlarını da 2 yıl süreyle garantisi altında tutmaktadır. Sizler için sağlanan bu avantajın yanında iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Örneğin beğenmediğiniz bir ürün olduğunda değiştirebilirsiniz. Ya da hasarlı ürünleri iade edebilir ya da yenisiyle değiştirilmesini isteyebilirsiniz. Ödeme konusunda da Taç marka olarak müşterilerine çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır. Tüm banka kartlarının ödemeniz sırasında geçerli olduğunu bu noktada belirtmek gerekir. Kredi kartınıza 12 aya kadar taksit olanağı ve kapıda ödeme sistemleri de mevcut olmaktadır. Bu sebeplerden siz de  Taç yemek takımları ile sofralarınızı donatmak isterseniz web sitemiz ve satış noktalarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Taç İletişim

6 ve 12 kişilik yemek takımları ürünlerimizi  almak istiyorsanız aşağıda yer alan iletişim numaralarından Taç satış uzmanlarıyla görüşebilirsiniz.
08503039000
İstoç Toptancılar Çarşısı Öksüzoğulları Plaza E-1 Blok Kat: 9 No: 93, 34218 Bağcılar/İstanbul

Yemek Takımları | Yemek Takımları

0 Yorum

Yorum yapabilmek için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir.

Yazı Ara

Son Yazılar

Taç Evlilik Paketi
Taç Evlilik Paketi
15 04 2024
Air Fryer İle Hızlı ve Pratik Tarifler
Air Fryer İle Hızlı ve Pratik Tarifler
02 04 2024
Yemek Takımları Modelleri ve Fiyatları
Yemek Takımları Modelleri ve Fiyatları
29 03 2024
Tencere Setleri Modelleri ve Fiyatları
Tencere Setleri Modelleri ve Fiyatları
28 03 2024
Çeyiz Setleri Modelleri ve Fiyatları
Çeyiz Setleri Modelleri ve Fiyatları
25 03 2024

Son Yorumlar

Ayaç aytaç
Taç düdüklü tencere

Ahmet Aytaç
Porselen Fincan Takı

Ahmet Aytaç
Fiyatlarınız bütçemi

Ayaç aytaç
Ağustos ayında düğün

Ahmet Aytaç
Taç porselen yemek t