Taç Yemek Takımları

Günlük ihtiyaca yönelik kullanılan yemek takımları birbirinden güzel seçenekleriyle taç markasında yer alıyor. Bütçe dostu 6 kişilik ve 12 kişilik yemek takımları fiyatları, kaliteli ve hoş tasarımı ile büyük beğeni kazanan Taç markası yemek takımları, dönemsel özel indirimleriyle dikkat çekiyor. Sabah kahvaltısından akşam yemeğine ve özel davetlere kadar sizin karakterinizi yansıtacak parçalar Taç markasında uyumlanmıştır. Sadelikten hoşlanan kişiler için fiyatı son derece uygun olan Renoir Valencia yemek takımı 24 parça yemek takımı sayesinde en çok alıcı bulanlar arasındadır. Hem şık hem sade bir yemek takımı düşünenler içinse yine taç markasından önerilen Taç Laterna Vicenza takımı önerilir. 6 - 12 Kişilik Yemek Takımları - Setleri - fiyatları - Taç

Yemek Takımı Modelleri

Yemek takımı modelleri deyince ilk akla gelen marka Taç oluyor. İnsanların kişisel zevklerine hitap eden en uygun fiyatlı taç yemek takımları ise aşağıdaki gibi sıralanıyor.
 • Renoir Valencia 24 Parça Yemek Takımı
 • Taç Eliza Alyona 53 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı 
 • Taç Laterna Vicenza 53 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı 
 • Renoir Berlin 24 Parça Yemek Takımı 
 • Renoir Sevilla 24 Parça Yemek Takımı 
 • Taç Bella Minola 60 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
 • Taç Eliza Carmilla 53 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı 
 • Taç Eliza Cherish 53 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı 
 • Taç Eliza Noya 53 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı Gold&Platin
 • Taç Eliza Verena 53 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı 
 • Taç Real Bone Noris 60 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
Bahsettiğimiz modeller Taç markasının sadece birkaç yemek takımı modelidir. Maddelenmiş olanlar haricinde stokta olan ve çok rağbet gösterilen farklı modelleri de mevcuttur.
Yemek Takımı Modelleri - Sofra Takımları - Taç

Taç Yemek Takımı Fiyatları 

Yemek takımı fiyatları parça sayısı, üretim şekli ve içeriğine göre belirlenmektedir. Taç markasının ürettiği yemek takımları porselen olup dünya markası olabilecek kaliteye sahiptir. Bu nedenle çeyizlerin olmazsa olmazı diyebileceğimiz ürünler sattıklarını belirtmeliyiz. Taç markasında yemek takımı fiyat ortalaması ise 1699TL ile 10.399TL  arasındadır. Fiyatların yeni yıl beraberinde değişkenlik içermesi muhtemel beklentiler arasındadır. Fakat fiyat bilgisini net bir şekilde almak ve de sipariş oluşturmak için Taç yemek takımları sitesine giriş yapıp bilgi almanız da mümkündür.
Yemek Takımı Fiyatları - Çelik Tencere Seti - Çatal Kaşık - Taç

Taç Yemek Takımları Özellikleri 

Yemek takımları özellikleri Taç markasında en önemli konuların başında gelmektedir. Kullanıcı kitlenin görüş ve taleplerini inceleyen markanın her yemek takımı üretiminde kaliteye önem verdiği görülür. Yemek takımları 12 kişilik veya 6 kişilik olmak üzere iki ayrı grupta incelenir. Porselen madde içeriği ile üretilen yemek takımlarında herhangi bir üretim sorunu oluşmamaktadır. Çünkü fabrikasyon çalışmalar yapılmaktadır. Bunun dışında ürünler şıklığa ve zarifliğe hitap edecek şekilde gold ve platin şekilde yapılmıştır. Taç ürünlerinin tümü 2 yıl garantili ürünler olup kullanıcı memnuniyetinin önemsendiği ürünlerdir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz yemek takımları olduğunu söylemeliyiz.
Yemek Takımları Özellikleri - Çeşitleri - Sofra Takımları - Taç

Taç Firmasının Sunduğu Avantajlar

Taç firmasının porselen yemek takımlarını tercih etmeniz durumunda aşağıda yer alan fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Özellikle 500 TL üzerinde yapacağınız alış veriş ile ücretsiz kargodan yararlanma fırsatını sunan Taç, kullanıcılarını memnun etmek için her türlü detayı düşünmüştür.. Düğün masraflarını düşünen çiftlere çeyiz setleri fiyatları ile daha da artacak masraflarını azaltmak için Taç mutfak ürünlerini almalarını tavsiye edebiliriz.

 1. 500 TL ve üzerinde ücretsiz kargo hizmeti
 2. Kapıda nakit veya kart ödeme kolaylığı
 3. Havale EFT ödeme kolaylığı
 4. 12 aya varan taksitle online kart ile ödeme fırsatı
 5. Bir günde kapıda teslimat
 6. Hasarlı ürünlerde 14 gün koşulsuz iade
 7. Kampanya indirimleri
 8. Hasarlı ürünlerin birebir değişimi

Kullanıcıların Gözdesi Taç Mutfak Eşyaları

Yemek takımları kullanıcı yorumları arasında dikkatimizi en çok çeken yorumun her yaşa ve her döneme uygun oluşuyla ilgiliydi.  Kullanıcıların çoğu döneme ve zamana en iyi damga vuran ürünler olduğundan bahsederken bir yandan da kaliteli oluşundan bahsetmektedir. Bazen yemek takımları bulaşık makinesinde defalarca yıkanmaktan aşınabilmektedir. Fakat Taç yemek takımlarında böyle bir durum söz konusu değildir. Kalitesinden ödün vermeyen markanın yıllar içinde önemli girişimler gösterdiğini söyleyebiliriz. Farklı kullanıcı yorumu ise ilk başta beğenerek sipariş verdiği ürünün istediği bir başka ürünle belirli zamanda değişim sağlayabilmiş olmasıdır. Müşteri memnuniyetini önemseyen firma, kalitesini de bu şekilde ispatlamaktadır.

Taç İletişim

6 ve 12 kişilik yemek takımları ürünlerimizi  almak istiyorsanız aşağıda yer alan iletişim numaralarından Taç satış uzmanlarıyla görüşebilirsiniz.
İstoç Toptancılar Çarşısı Öksüzoğulları Plaza E-1 Blok Kat: 9 No: 93, 34218 Bağcılar/İstanbul
 

Yemek Takımları | Yemek Takımları

Yazı Ara

Son Yazılar

En Lezzetli Yaz Yemekleri
En Lezzetli Yaz Yemekleri
14 06 2024
Yaza Formda Girin
Yaza Formda Girin
14 06 2024
En Çok Satan Yemek Takımları
En Çok Satan Yemek Takımları
21 05 2024
En Kullanışlı Düdüklü Tencere
En Kullanışlı Düdüklü Tencere
17 05 2024
Bahar Temizliği için Mutfak Tüyoları
Bahar Temizliği için Mutfak Tüyoları
14 05 2024

Son Yorumlar

Ayaç aytaç
Taç düdüklü tencere

Ahmet Aytaç
Porselen Fincan Takı

Ahmet Aytaç
Fiyatlarınız bütçemi

Ayaç aytaç
Ağustos ayında düğün

Ahmet Aytaç
Taç porselen yemek t