Pasta Takımları

PER-RNR1210
Stokta Var
999,00 TL 499,00 TL
MRK-019
Tükendi
699,00 TL 499,00 TL

Pasta Takımları

Taç pasta takımları gerek doğum günlerinde gerekse diğer özel günlerinizde pasta servisi yaparken kullanabileceğiniz ve şıklıklarıyla konuklarınızın dikkatini çekecek ürünlerdir. Taç pasta takımları ile sunumlar daha şık ve özel bir hal alacaktır. Aynı zamanda kalitesi de ürünün en büyük ayırıcı özelliklerinden olmaktadır. Taç pasta takımları 6 kişilik olup belirtildiği gibi hem özel günlerinizde hem de gündelik kullanımlarınızda tercih edebileceğiniz özelliktedir.

Hayranlık Uyandıran Taç Pasta Takımları

Taç pasta takımları ile görenlerin hayran kalacağı sunumlar yapabilirsiniz. Şık ve modern görünümleriyle birçok kişinin övgüyle bahsedeceği ürünlerdir. Temizliğine ilişkin olarak gold ve platin içerikli olan pasta takımlarının bulaşık makinesinde yıkanması tavsiye edilmemektedir. Yine bulaşık teli ile yoğun kuvvet uygulanarak temizlenmesi veya aşındırıcı temizlik malzemeleri ile yıkanması önerilmemektedir. Bu yönleriyle söz konusu pasta takımları elde yıkanmaya elverişlidir. Yıkanırken yumuşak bir bulaşık süngeri aracılığıyla temizliği gerçekleştirilebilir.
Taç pasta takımları görünümleriyle birçok kişinin hayranlık duyacağı ürünlerdir. Renoir Angel serisi bu duruma örnek olarak verilebilir. Pasta servisinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Taç pasta takımları mutluluğunuza ortak olurken kalitesiyle de farkını ortaya koyacaktır. Bu anlamda siz de Taç pasta takımlarını deneyebilirsiniz. Güvenli ve kolay ödeme seçeneklerinden faydalanabilir, beğenmediğiniz bir durumda ya da üründe hasar olması halinde iade veya değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Bu yüzden web sitemizi ziyaret edebilir veya size en yakın Taç mağazasına uğrayabilirsiniz.