Çeyiz Setleri Fiyatları

Düğün yaklaşırken bayanların genel telaşları arasında çeyiz düzme veya tamamlama endişeleri başlıyor. Uzun yıllar kullanabilecekleri en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünlerin neredeyse her biri ilgilerini çeken şeylerdir. Bu doğrultuda araştırılan başlıca konu ise çeyiz setleri fiyatları olmaktadır. Çeyiz setleri fiyatları marka bazında değişen bir konu olsa da kalitesinden kalitesine de değişkenlik göstermektedir. Çünkü her set içinde ürünlerin tamamı bulunmamaktadır. Buna ilaveten bazı çeyiz seti içeriklerinde neredeyse aranılan ve günlük ihtiyaç bazında kullanılacak mutfak eşyaları da dikkat çekmektedir.

Çeyiz Seti Setleri Fiyatları - Taç

Taç çeyiz setleri fiyat aralığı 1.999 TL ile 14.999TL arasında değişmektedir. En düşük fiyatla belirtilen çeyiz setinde sadece tencere seti mevcuttur. Ancak en yüksek fiyat limitindeki çeyiz seti içeriğinde 189 parça çeyiz seti ürünü vardır.

Taç Çeyiz Setleri Fiyatları

Taç çeyiz setleri fiyatları ortalama olarak 5.199TL’dir. Bu fiyat ortalaması istenen çeyiz seti kapsamındaki her mutfak eşyasını makul ölçekte içerir. Ancak daha geniş ve kapsamlı çeyiz setlerine göz atacak olduğunuzda ve kalabalık bir aileye sahip iseniz daha yüksek parça adetli çeyiz setlerine göz atmanızı öneriyoruz. 189 parçalık örnek verdiğimiz Taç Pera çeyiz seti bu konuda en iyi önerimizdir. Taç Pera setin fiyatı ise 14.999TL olarak öne çıkmaktadır. Taç çeyiz set içeriğinde aşağıdaki ürünler de bulunmaktadır.

•          12 kişilik 53 parça yemek takımı

•          Kahvaltı takımı (37 parça)

•          Çatal kaşık bıçak seti (72 parça)

•          Festa çaydanlık

•          Manolya kek kalıbı

•          Kahve fincanı takımı

•          Döküm tencere seti 7 parça

•          Sahan seti 3’lü ve kapaklı

Çeyiz Setleri Fiyatı - Fiyatları - Satışı - Satışları - Taç

Taç Sahan Çeyiz Setleri

Taç sahan çeyiz setleri en çok satan ürünlerin başında gelip bir çeyiz listesinin olmazsa olmazı olan ürünlerdir. Sahan seti içeriğinde derin tencere, basık tencere, tava, kepçe seti ve 3 ayrı çeşit sahan bulunmaktadır. En çok kullanılan ve her evde bulunması gereken ihtiyaç ürünleridir. Fiyatları ortalama şekilde ve belirttiğimiz içeriğe yönelik 2.699TL olarak öne çıkmaktadır. Bu fiyat tablosunda belirtmemiz gereken şey ise kampanyaya giren ürün kapsamında yer alıyor olmalarıdır. Çünkü normal fiyatlandırmada liste fiyatı daha yüksektir.

Master 2'li Tencere Sahan Seti - Çeyiz Setleri - Taç

Taç Tencere Çeyiz Setleri

Taç tencere çeyiz setleri içerdiği parça veya ürün durumuna göre değişken fiyat tablosuyla öne çıkmaktadır. En çok kullanılan ve talep gören ürünler arasındadır. Bu başlığa en iyi örnek belirtecek olduğumuzda stoklarında bulunan Taç star 182 parça çeyiz setine değinebiliriz. Set içinde gold tencere seti ve cam kapaklı döküm tencere seti özellikle dikkat çeken ürün kapsamındadır. Ayrıca yemek takımı, kahvaltı ve sahan seti de içermektedir. Süper fırsat şeklinde belirttiğimiz set yoğun ilgi görmektedir. Sadece tencere setleri ise isteğe bağlı ve renk tonunda döküm, çelik, düdüklü, elektronik düdüklü gibi modellere ayrılmakta ve satışa sunulmaktadır.

Tencere Çeyiz Setleri - Master Cook - Taç

Mutfak Çeyiz Setleri Fiyatları

Mutfak çeyiz setleri fiyatları ürün içeriğine göre 18.999TL ile 1.999TL arasında değişkenlik göstermektedir. Ürüne ve parça sayısına göre bu fiyatlar değişiyor olup talebe göre zaman içinde farklılık gösterebilmektedir. Fakat çeyiz seti olarak değil her zaman ihtiyaç bazında değerlendireceğiniz gerekli mutfak eşyalarıdır.

Mutfak Çeyiz Setleri Fiyatları - Taç

Çelik Tencere Çeyiz Setleri

Tencere ürünleri arasında bilinen en kaliteli ürünler çelik tencere çeyiz setleri olarak öne çıkmaktadır. Çelik tencereler, en ekonomik en uzun vadede kullanılan ve günlük kullanıma en uygun mutfak eşyalarındandır. Kolay yıpranmayan çelik tencereler ve diğer Taç ürünleri online siparişle kapınıza kadar getirilmektedir.

Çelik Tencere Çeyiz Setleri - Taç

Taç Firmasının Sunduğu Avantajlar

Taç markasının ürünlerini tercih etmeniz durumunda aşağıdaki fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Düğün masraflarını düşünen çiftlere çeyiz setleri fiyatları ile daha da artacak masraflarını azaltmak için Taç çeyiz setlerini almalarını tavsiye edebiliriz.

  • 500 TL ve üzerinde ücretsiz kargo hizmeti
  • Kapıda nakit veya kart ödeme kolaylığı
  • Havale EFT ödeme kolaylığı
  • 12 aya varan taksitle online kart ile ödeme fırsatı
  • Bir günde kapıda teslimat
  • Hasarlı ürünlerde 14 gün koşulsuz iade
  • Kampanya indirimleri
  • Hasarlı ürünlerin birebir değişimi

Taç Çeyiz Setleri için İletişim

Dünyanın birçok ülkesine mutfak eşyalarının satışını yapan Taç firmasının çeyiz setleri ürünlerini almak istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz. Taç mağazasını ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilir, satış uzmanlarımızdan ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

08503039000

İstoç Toptancılar Çarşısı Öksüzoğulları Plaza E-1 Blok Kat: 9 No: 93, 34218 Bağcılar/İstanbul

Çeyiz Setleri | Çeyiz Setleri

0 Yorum

Yorum yapabilmek için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir.

Yazı Ara

Son Yazılar

Taç Evlilik Paketi
Taç Evlilik Paketi
15 04 2024
Air Fryer İle Hızlı ve Pratik Tarifler
Air Fryer İle Hızlı ve Pratik Tarifler
02 04 2024
Yemek Takımları Modelleri ve Fiyatları
Yemek Takımları Modelleri ve Fiyatları
29 03 2024
Tencere Setleri Modelleri ve Fiyatları
Tencere Setleri Modelleri ve Fiyatları
28 03 2024
Çeyiz Setleri Modelleri ve Fiyatları
Çeyiz Setleri Modelleri ve Fiyatları
25 03 2024

Son Yorumlar

Ayaç aytaç
Taç düdüklü tencere

Ahmet Aytaç
Porselen Fincan Takı

Ahmet Aytaç
Fiyatlarınız bütçemi

Ayaç aytaç
Ağustos ayında düğün

Ahmet Aytaç
Taç porselen yemek t