Taç Düdüklü Tencere Seti

Düdüklü tencere bilindiği veya tahmin edildiği üzere hızlı pişirme özelliği içeren bir üründür. Her evde ve her bayanın çeyizinde bulunan düdüklü tencere modelleri Taç markası ile daha havalı ve daha korunaklı bir kullanım şeklini ortaya koymaktadır. Yıllar boyu markasının ismini koruyan Taç düdüklü tencereler, kullanıcıların en çok talep gösterdiği ürünler arasında yer almaktadır. Hızlı pişirmenin yanı sıra isteğe bağlı kullanılan bir ürün olduğu düşünülen düdüklü tencereler, günümüzde her bayanın kolayca kullanabileceği ürün haline dönüşmüştür.

Düdüklü Tencere - Fiyatları - Satışları - Taç

Bilindiği üzere üretim hatası veya yanlış kullanım nedeniyle düdüklü tencerelerle ilgili birçok durum gözlemlenmiştir. Bütün bu durumları göz ardı etmeyen Taç markası, daha kaliteli, üst düzey koruma modelli düdüklü tencereler üretmiş ve kullanıcılara hızla ulaştırmayı başarmıştır. 

Düdüklü Tencere Modelleri 

Düdüklü tencere modelleri ilk bakışta dikkat çeken ürünlerdir. Birbirinden farklı şekilde seçeneği bulunan ürün oluşu daha da hayranlık uyandırmaktadır. Aşçıların ve mutfakta zaman geçiren kişilerin en önemli yardımcısı olan düdüklü tencere modelleri Taç markası açısından aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Taç Enio 4-6 Litre Düdüklü Tencere Seti Siyah 
 • Taç Smart Elektrikli Düdüklü Tencere 6 Litre 
 • Taç Bengü Pro Düdüklü Tencere Seti Siyah 4 Litre
 • Taç Bengü İndüksiyon Tabanlı Güveç Düdüklü Tencere 4 Litre 
 • Taç Baby 2’li Düdüklü Tencere Seti Gri 
 • Taç Presto İndüksiyon Tabanlı 4-6 Litre Düdüklü Tencere Kırmızı

Genel bakımdan bazı Taç düdüklü tencere modellerine değinmiş bulunmaktayız. Taç firmasının kullanıcılarına sunduğu granit görünümlü düdüklü tencere setlerini hem kendi mağazalarından hem de zincir mağazalardan tedarik edebilirsiniz. Ayrıca web sitemizden de beğendiğiniz pişirme ürünlerimiz ve diğer ürünlerimizle ilgili de 500 TL ve üzeri sipariş vermeniz durumunda üctersiz kargo hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kullanıcıları için tüm kolaylıkları sağlayan Taç mutfak eşyaları firmasıının düdklü tencere setlerine yoğun talep olmaktadır. Granit görünümlü düdüklü tencere setlerinin yanmaz yapışmaz özelliği, güvenilir olması ve kolay temizlenebilmesi ise en beğenilen özelliklerinin başında gelmektedir. Müşteri memnuniyetini önemsen Taç, pişirme ürünleri başta olmak üzere diğer mutfak eşyalarını Almanya, rusya, Mısır, Azerbaycan başta olmak üzere birçok ülkelde kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.

Düdüklü Tencere Modelleri - Fiyatları - Çeşitleri - Taç

Günün en hızlı yemeklerini pişireceğiniz düdüklü tencereler, kimi zaman hayat kurtarıcı diyebiliriz. Çünkü ani bastıran misafirler için en iyi yemek yapım çözümüdür. 

Düdüklü Tencere Fiyatları

Düdüklü tencere fiyatları Taç markasına yönelik oldukça uygun ve ortalama fiyatlarla öne çıkmaktadır. Ortalaması düşünüldüğünde kolaylıkla satın alınacak bir ürün olarak değerlendirilir. Taç düdüklü tencere fiyatları 759 TL ile 2099 TL arasındadır. Fakat bazı düdüklü tencere modellerine yönelik Taç markası indirim kampanyaları düzenlemektedir. Kullanıcıları için alternatif fiyat politikası geliştiren, her bütçeye hitap eden uygun fiyatlarla geniş bir hedef kitlesine ulaşan Taç, ev mutfağı ve lokantalar için geliştirdiği düdüklü tencere modelleriyle büyük beğeni almıştır. düdüklü tencerelerin zaman zaman patladığı ve kullanıcıların sağlığını olumsuz etkilediğini bilinmektedir. Taç firmasının ürettiği pişirme ürünlerinden düdüklü tencerelerin güveniği test edilmiş ve kullanıcıların bu yönde herhangi bir şikayetinin olmadığı anlaşılmıştır. Şık tasarımı, modern görünümüyle mutfağınıza konfor katacak düdüklü tencere pişirme ürünlerimizi almak için hemen siparişinizi verin, 24 saat içinde kapıda teslim alın. Üstelik ödeme kolaylığını da sağlayan firmamız, kullanıxcıların düüdklü tencere ve diğer ürünlerimize kolayca ulaşması için bütün detaylı çalışmalarını da yapmıştır.

Düdüklü Tencere Fiyatları - Fiyatı - Satışları - Satışı - Taç

Düdüklü Tencere Özellikleri 

Düdüklü tencere özellikleri yapısında kullanılan maddesine, içerik haznesine ve set olup olmamasına göre değişiklik göstermektedir. İndüksiyon tabanlı düdüklü tencerelerden bahsedecek olduğumuzda öncelikle tüm ocaklarla uyumlu bir ürün olduğunu belirtmemiz gerekir. Her mutfakta esneklik sunan ürünün 8/10 arası kaliteli paslanmaz çelik malzemeden üretildiği görülmektedir. Ayrıca hızlı ve lezzetli yemek pişirme konusunda en iyi yardımcıdır. Taç Elektrikli Düdüklü Tencere modelinden ise uzunca bahsetmek gerekiyor. Çünkü çağın hızına en uygun kablosuz bağlanma özelliği bulunan bir ürün olduğu görülmektedir.  Harika tasarıma sahip, güven çinde kullanacağınız ürünümüzün bazı özellikleri şu şekildedir:

 • Diğer yöntemlere göre %80 daha hızlı pişirmesi
 • Otomatik pişirme modunun bulunması
 • Güvenli olması
 • Basınçlı, yavaş, buharda pişirme gibi teknik pişirmeye uygun olması
 • Enerji tasarrufu ve zaman kontrolünü sağlamaya yardımcı olması
 • Belirlenen değerde pişirmesi
 • Kolay temizlenmesi

Kısaca bahsettiğimiz elektrikli düdüklü tencere modeli yoğun talep gören ve en çok beğenilen ürünlerin başında gelmektedir. En çok satanlar listesinde bulunan, satışa sunulduktan sonra yoğun talepten dolayı kısa sürede tükenen ürünümüzü almak için hemen iletişime geçiniz. Profesyonel ekiplaerle çalışan firmamız, kısa sürede tükenen ürünlerimizin yerine yeni ürünlerimizi stok yapmakta, talepte bulunan kullanıcılara ulaşmasını hızlı bir şekilde sağlamaktadır.Granit görünümlü Düdüklü Tencere - Tencere Setleri - Taç

Taç Firmasının Sunduğu Avantajlar

Taç düdüklü tencere ve diğer ürünlerini alamak isteyen kullanıcılar birçok avantajdan da yararlanmaktadır. Özellikle hasarlı ürünleri 14 gün içinde koşulsuz iade seçeneğini sunan Taç, kullanıcıların güvenini kazanmıştır. Tüketici güvenini kazanmak ve olası aksaklıklardan dolayı mağdur edilmemesi için bütün önlemleri alan Taç mutfak eşyalarına birçok ülkede de kolaylıkla elde edebilirsiniz.

 • 500 TL ve üzerinde ücretsiz kargo hizmeti
 • Kapıda nakit veya kart ödeme kolaylığı
 • Havale EFT ödeme kolaylığı
 • 12 aya varan taksitle online kart ile ödeme fırsatı
 • Bir günde kapıda teslimat
 • Hasarlı ürünlerde 14 gün koşulsuz iade
 • Kampanya indirimleri
 • Hasarlı ürünlerin birebir değişimi

Kullanıcıların Taç Düdüklü Tencere ile İlgili Yorumları

Tercihlerini Taç Düdüklü Tencere pişirme ürünlerimizden yana kullanan, olumlu düşüncelerini bizimle paylaşan kullanıcılar, ürünlerimize olan güvenin ne kadar yüksek olduğunu göstermektedir. . Bu markayı öne taşıyan ürün yapısı kullanıcı son derece memnun bırakmıştır. Özellikle bir önceki başlıkta belirttiğimiz elektrikli düdüklü tencere modeli en çok satan ürünler arasındadır. Genç neslin kolayca kullanabildiği ve hatta yönetilebilen tencere şeklinde bahsettikleri üründür. Kullanıcıya kişisel anlamda hitap eden düdüklü tencereler, Taç markasını bir adım daha öne taşımayı başarmıştır. Çünkü yüksek kaliteye sahiptir.

Düdüklü Tencere almak istiyorsanız aşağıda yer alan iletişim numaralarından Taç satış uzmanlarıyla görüşebilirsiniz.

08503039000

İstoç Toptancılar Çarşısı Öksüzoğulları Plaza E-1 Blok Kat: 9 No: 93, 34218 Bağcılar/İstanbul

Düdüklü Tencere | Düdüklü Tencere

1 Yorum

Yorum yapabilmek için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir.

Yazı Ara

Son Yazılar

En Lezzetli Yaz Yemekleri
En Lezzetli Yaz Yemekleri
14 06 2024
Yaza Formda Girin
Yaza Formda Girin
14 06 2024
En Çok Satan Yemek Takımları
En Çok Satan Yemek Takımları
21 05 2024
En Kullanışlı Düdüklü Tencere
En Kullanışlı Düdüklü Tencere
17 05 2024
Bahar Temizliği için Mutfak Tüyoları
Bahar Temizliği için Mutfak Tüyoları
14 05 2024

Son Yorumlar

Ayaç aytaç
Taç düdüklü tencere

Ahmet Aytaç
Porselen Fincan Takı

Ahmet Aytaç
Fiyatlarınız bütçemi

Ayaç aytaç
Ağustos ayında düğün

Ahmet Aytaç
Taç porselen yemek t